Teenused

Service en 530 172

Eesmärgiks oma ala parim teenindus

Nii nagu me müüme esmaklassilisi tõstukeid, pakume ka kõrgetasemelist järelteenindust igale tõstukit puudutavale probleemile. Kui valid töö tegemiseks kõige sobivamat masinat, ära võrdle vaid kvaliteedi ja hinna suhet, vaid arvesta ka järelteeninduse ja toega, mis tagaks sinu investeeringu pikaealisuse.

AS AGROVARU järelteenindus annab sulle mitmeid eeliseid:

 • Kompetentsus

  Meie hooldusmehhaanikud osalevad regulaarsetel koolitustel. See tagab, et kõik sinu tõstukit puudutavad probleemid saavad kiiresti diagnoositud ja lahendatud. Kahvelkärudest kuni komplekteerimistõstukiteni - meie teame nendest kõike!

 • Mobiilsed töökojad

  Meie hooldusmehhaanikud on pidevalt liikumises, osutades teenust mobiilsest töökojast. Tööriistad ja tagavaraosad on hooldeautoga kaasas, mis võimaldab vea kohese likvideerimise. Vea leidmine ja tagavaraosade tellimine toimib IT-lahenduste toel, nii tagame selle, et sinu tõstuk on töös võimalikult lühikese aja pärast.

 • Kiire ja paindlik

  Kuuludes Agrovaru järelteeninduse võrgustikku jõuab üks viiest hooldusmehhaanikutest sinuni suuremas osas Eestit vaid nelja tunni jooksul. Tellides enne kella 15.00, saabub tellitud osa sinu või hooldusmehhaanikuni järgmisel päeval.

 • Palju nõudmisi, üks lahendus: Agrovaru järelteenindus

  Agrovaru järelteenindus pakub laia valikut ning paindlikke teenuseid. Alates akulaadija hooldamisest kuni tõstukite täishoolduseni. Sellise toetusvõrgustikuga võid kindel olla, et Agrovaru leiab lahenduse, mis vastab teie vajadustele, lubades pühendada ennast oma põhitegevuses